40 млн. лв повече за целеви помощи за отопление са предвидени в бюджета на социалното министерство за следващата година. Това съобщи в Сутрешния блок на БНТ министър Бисер Петков. Той обясни, че още тази година енергийните помощи ще бъдат увеличени, заради повишените...






