Топлофикация София ще участва самостоятелно на Българската независима енергийна борса (БНЕБ) през 2020 г. Това обявиха от дружеството на сайта си. Досега столичната топлофикация продаваше електроенергия с посредническата дейност на свързваната с бизнесмена Христо...






