Утре в Министерството на енергетиката ще бъде представен проектът за удължаване срока на експлоатация на VI блок на АЕЦ "Козлодуй", съобщиха от ведомството. На представянето ще бъдат енергийният министър Теменужка Петкова, изпълнителният директор на АЕЦ "Козлодуй"...






