Незаконният добив на въглища ще подлежи на наказателно преследване, след като депутатите дадоха съгласие за поправката, която предстои да бъде обсъдена и в пленарна зала. Комисията по енергетика към Народното събрание прие с 10 гласа „за“ и 6 „въздържали се“...






