От "Топлофикация София" напомнят на своите клиенти, че ТЕЦ "София-изток" ще спре работа в периода от 0.00 часа на 30 август, сряда, до 11 септември включително. Първоначалните планове бяха това второ спиране на топлата вода за последните месеци да започне в началото...






