Има риск от газова криза тази зима както през 2009 година, предупреди енергийният министър Драгомир Стойнев в Министерския съвет.Причината е, че отново има спор между Украйна и Русия.Драгомир Стойнев добави пред Нова телевизия, че единственият вариан






