Работодателите излизат на протест на 28 февруари. Това се казва в съобщение на пресцентъра на БСК до медиите. Протестът е под лозунга „НЕ“ на далаверите в енергетиката!“. За това се договориха национално представителните организации на работодателите, обединени в АОБР...






