Транспортът е ключов, но не единствен замърсител на въздуха. През лятото основното замърсяване е от транспорта, но през зимата – от отоплението с твърдо гориво. Основният проблем е много неефективният начин на горене за отопление, каза по БНР бившият служебен министър...






