Българската федерация на индустриалните енергийни консуматори (БФИЕК) изпрати писмо до министър-председателя Бойко Борисов по повод притесненията си свързани с ефекта от въвеждането на новия входно-изходен тарифен модел, който касае цената за пренос на природния газ,...






