От електроразпределителната компания отчетоха, че спестената от потребителите електроенергия се равнява на консумацията на 1 300 000 стандартни електрически крушки по 40 вата. За сравнение с 2016 г. ЧЕЗ регистрира спад на потреблението от 44 мегавата.






