Ненужните печки или перални вероятно ще могат да продължат да се осребряват на пунктовете за вторични суровини и след 2015 г.В момента е предвидено след 31 декември 2014 г. предаването на отпадъците да става безвъзмездно. Това стана ясно по време на д






