През изминалата учебна година 4520 ученици в над 180 паралелки от 2-и и 3-и клас в 35 училища в областите Бургас, Пловдив, Стара Загора, Хасково, Сливен, Смолян, Пазарджик, Ямбол и Кърджали са преминали обучение на тема разумно и безопасно използване на е






