Заводът за боклука на София виси „на косъм“ и най-вероятно ще загубим 150-те млн. евро от Брюксел. Това стана ясно от думите на вицепремиера Зинаида Златанова по време на близо 2-часовото изслушване в парламентарната комисия по европейските въпроси. Пробл






