Предстоящият отоплителен сезон ще бъде сезон на лишенията на топлофикацонните дружества в страната. Това обаче ще става единствено с оглед да се обезпечат нормално доставките към крайните потребители. Това заяви за агенция „Фокус“ Валентин Терзийски, зам.






