Ново поскъпване на водата в столицата се задава от Нова година. От 1 януари повишението ще бъде с 9%. Това показва справка на в. "Сега" със заложеното в петгодишния бизнес план на концесионера "Софийска вода". Крайното решение за новите цени ще бъде взето от Комисията...






